29.9.2017 - Děkanský den

17.11.2017 - Státní svátek

Arts management má za sebou první seznamovák

Od 4. do 7. září se uskutečnil první seznamovací kurz katedry Arts Managementu, který byl iniciován pěti studenty třetího ročníku – Alžbětou Gabrielovou, Zuzanou Pištěkovou, Lucií Svozilovou a Markem Bláhou z oboru Arts Management a Janem Zídkem z katedry Politologie. Kurz se odehrál v obci Pecka ležící v severovýchodní části okresu Jičín. Studenti kromě seznamovacích, sportovních a společenských aktivit uvítali i návštěvu pedagogů, s nimiž se během svého studia budou často setkávat. Výlet za nimi podnikl doc. Jiří Patočka, Ing. Zdeněk Novák, PhDr. Irena Tyslová, PhDr. Zuzana Malcová a Ing. Vojtěch Kouba.

Fotogalerii najdete na facebooku katedry zde.

Po skončení kurzu proběhla i jeho evaluace samotnými studenty, jak již na VŠE bývá zvykem:

„Líbilo se mi krásné prostředí, výborná volba kempu, nápadité hry (hlavně lyže a bungee) a užitečné rady ohledně studia, díky nim už se cítim méně ztracená. Byla jsem ráda za váš osobní přístup. I návštěva pedagogů byla moc fajn!“ (Jana Ch.)

„Ocenila jsem volnější program, kde se mi líbily seznamovací aktivity (všechny, i ty které nebyly formou hry!), závěrečný táborák a samozřejmě návštěva hradu!“ (Jana T.)

„Byla to pecka! Díky za všechno, vážně lepší vstup do studia jsem si nemohl přát.“ (Vojta K.)

Za organizační tým, děkujeme za spolupráci a účast!