Další ročník Arts Sobě za námi

S novým školním rokem přichází i další ročník Arts Sobě. Naši starší spolužáci ze spolku si pro nás připravili velmi zábavný adaptační kurz s krycím názvem Arts Sobě.

Tento rok startoval před budovou školy a cílovou stanicí byla Vila DDM hl. m. Prahy v Janských Lázních. Seznamovák trval čtyři dny a po celý čas bylo i přes nepřízeň počasí o program a zábavu postaráno. Jedna z velmi oblíbených aktivit bylo natáčení scén z různých uměleckých děl. Nechyběla ani každoroční návštěva členů naší katedry Arts managementu. Letos se k nám i připojili a hráli s námi vědomostní kvíz, asi nemusíme zmiňovat, kdo to vyhrál. Každopádně jsme si všichni celý Arts Sobě užili a už se nemůžeme dočkat na další ročník.

Děkujeme a navzájem si přejeme hodně štěstí ve škole. Ať se nám daří a všechny výzvy zvládneme s úspěchem!

Za spolek studentů Arts managementu

Vojtěch Kubeš

Fotografie z našich akcí: https://eu.zonerama.com/SpolekstudentuArtsmanagementu/Album/12099134