Arts akce

Arts Pecka

Arts Pecka je speciálním a vřelým setkáním studentů prvních ročníků, kteří jsou vítání řadou formálních, neformálních, kulturních i sportovních aktivit do tajů studentského života. Nedálnou součástí setkání je i prohlídka hradu Pecka spojená s neotřelou prezentací interiéru a neopakovatelným jazykovým projevem průvodkyně.

Na video z Arts Pecky  2014 se můžete podívat zde.

Arts party

Arts party je oficiální, avšak velmi neformální, vítání studentů prvních ročníků, které každoročně rozhýbá jeden večer ve vybraném vyhlášeném kulturním prostoru v Praze (naposledy Nákladové nádraží Žižkov). Studenty vítají spolužáci z vyšších ročníků, kteří pro nováčky připravují speciální program. Koncert je nutnou součástí každé Arts party!

Na fotogalerii z Arts Party se můžete podívat zde.

Arts voda

Arts voda je unikání kurz zaměřený na poznávání památkového dědictví přístupného dnes pouze vodními cestami. Studenti se zároveň seznamují s kulturou vodáctví a českými specifiky volnočasových aktivit vázaných na turismus a rekreaci.

Na fotogalerii z Arts vody 2012 se můžete podívat zde.

Arts lyže

Arts lyže aktivně participují na české lyžařské kultuře, v jejímž rámci se zejména zaměřují na hudební produkci ve specifických horských podmínkách.

Arts jachta

Arts jachta premiérově vyplula 6. září 2014. Za týden flotila tří lodí složená ze studentů a kantorů katedry urazila po pobřeží Jaderského moře bezmála 200 nmil. Navštívili jsme mimo jiné Zadar, Split, Trogir, Národní park Kornati či ostrov Hvar.

Na video z Arts jachty 2014 se můžete podívat zde.

V roce 2019 se Arts jachta chystá sem.