docent Jiří Patočka byl jmenován zástupcem České republiky ve správní radě prestižní College of Europe

Zakladatel a vedoucí katedry arts managementu doc. Ing. Jiří Patočka, CSc. byl jmenován zástupcem České republiky ve správní radě prestižní College of Europe na období 2025–2027! Toto jmenování předsedou vlády ČR potvrzuje jeho odborné kvality a významné postavení v mezinárodním prostředí.

College of Europe je postgraduální institut evropských studií, který byl založen roku 1949 předními evropskými osobnostmi, jako byli Salvador de Madriaga, Winston Churchill, Paul-Henri Spaak a Alcide de Gasperi, v návaznosti na první kongres Evropského hnutí v Haagu v roce 1948.

Záměrem bylo zřídit institut, kde by mohli absolventi univerzit z mnoha různých evropských zemí společně studovat a žít v rámci přípravy na povolání související s evropskou spoluprací a integrací.