INTERNATIONAL WEEK OF ARTS MANAGEMENT

Arts management VŠE ve spolupráci se Spolkem studentů Arts managementu vás zvou na čtvrtý ročník konference INTERNATIONAL WEEK OF ARTS MANAGEMENT!
O své zkušenosti se s Vámi podělí renomovaní čeští i zahraniční pedagogové a manažeři v oblasti kultury.
Přednášky a workshopy, které se uskuteční na půdě pražské Vysoké školy ekonomické nabízejí možnosti nahlédnutí do rozličných oblastí řízení kulturních organizací, marketingu, či managementu.
WEB A REGISTRACE NA WORKSHOPY
Kompletní info k akci včetně registrací:
Oproti minulým ročníkům je registrace potřeba pouze na workshopy, které mají nižší kapacitu. Na webu stačí vybrat workshop, kliknout na registrační odkaz a vyplnit pole. Po dokončení registrace přijde potvrzovací zpráva do vámi uvedeného emailu. Počet workshopů na jednu osobu není omezený.
Vstup na přednášky je volný.
PŘEDNÁŠEJÍCÍ:
ANDREA RURALE Università Bocconi (IT)
THOMAS PARIS HEC Paris (FR)
DAVID PIOVESAN Université Jean Moulin Lyon 3 (FR)
ELLEN LOOTS Erasmus Uni Rotterdam (NL)
NIKOLA LÖRINCZOVÁ PIARISTI (CZ)
DIJANA LAKUS Glastonbury Festival (official) (GB)
Akce je spolufinancována z evropských strukturálních fondů, operační program výzkum, vývoj a vzdělávání.