Arts seznamovák 2019

Arts seznamovák 2019 je tady!

12.—15. září

Rožmitál pod Třemšínem

Chcete poznat svoje spolužáky ještě před příchodem na první přednášku? Chcete se dozvědět informace o studiu přímo od studentů a absolventů oboru, kteří ho mají již zdárně za sebou? Pak s námi pojeďte strávit pár dní jako na táboře a užít si poslední dny léta před školními povinnostmi!

Jako každý rok si členové Spolku studentů Arts managementu připravili pro nově nastupující prváky oborové soustředění Arts seznamovák 2019, které se letos bude konat ve dnech 12.—15. září v rekreačním středisku Sobeňák nedaleko od historického města Rožmitálu pod Třemšínem ve středních Čechách.

Nastupující studenti se mohou těšit na kulturní program, výlet na hrad, celotáborové kreativní aktivity, sportovní vyžití v krásných brdských lesích a u rybníka, táboráky, a posezení s absolventy oboru, kteří mají pro nové studenty mnoho rad, jak úspěšně zvládnout první semestr na Vysoké škole.

Tradičně soustředění navštěvuje i pedagogický sbor Katedry Arts managementu pod vedením docenta Patočky, který se tímto studentům neformálně představí a pohovoří o specifikách oboru. Obor Arts management je výjimečný mimo jiné i díky svému úzce semknutému kolektivu, který se tvoří právě už na prvním seznamováku a často přetrvává až do profesního života.

Podrobné informace o ubytování, programu a ceně kurzu jsou uvedeny v letáku, který je ke stažení níže na této stránce.

Závazná přihláška zdeVíce informací o aktivitách Spolku studentů tady.

Pokud máte nějaké další dotazy, napište nám na e-mail:  artsspolek@gmail.com

Těšíme se na vás!