CESTOVATELSKÝ ŘÍJEN S ARTSEM

Skoro polovina semestru je již za námi a s ním i mnoho akcí.

Semestr nám otevřelo Arts Soireé. Sešli jsme se hned v druhém týdnu v Riegrových sadech, abychom se mohli seznámit s našimi nováčky nebo sdílet své zážitky z prázdnin se spolužáky.

V Prostoru39 se 4. října odehrál Arts Erasmus již několikátý v řadě. Tentokrát jsme se mohli dozvědět, jak se žilo Terce v Helsinkách, jestli jsou Finové opravdu tak odtažití a co vše tam navštívila. Monča nám sdílela své zážitky z vysněného Norska. Prozradila nám, kolik stupňů má v únoru jezero Sognsvann a kde a jak si zdarma půjčit kolo nebo lyže. No a na závěr jsme se přesunuli do tepla, a to konkrétně na jih Španělska. Justina tam nestrávila jeden, ale hned 2 semestry, takže mohla předat mnoho užitečných informací pro ty, kteří se právě do Španělska na Erasmus chystají.

Dále se konal 5. Arts Quiz na téma cestování. Každý tým mohl soutěžit o žižkovské miminko, které je již maskotem Arts Quizu, nebo o jiné ceny, jako třeba svačinu pro cestovatele – rohlíky, paštiku a horalku.

Těšíme se na Vás na dalších akcích!

Spolek studentů Arts managementu

Fotografie z našich akcí: https://eu.zonerama.com/SpolekstudentuArtsmanagementu/1299966