Eduniversal Best Masters Ranking: Program Arts management mezi čtyřmi nejlepšími programy zaměřenými na výuku kulturního managementu

Studijní program Arts management vyučovaný na Fakultě podnikohospodářské VŠE se v žebříčku Eduniversal Best Masters Ranking (Cultural Management / Creative Industries Management) 2024 umístil na úžasném 4. místě. V porovnání s předchozím rokem se posunul v žebříčku o 3 místa výše. Program Arts management tak už několikátým rokem v řadě upevňuje svoji pozici ve světové špičce výuky kulturního managementu.

První místo žebříčku obsadila italská SDA Bocconi School of Management, na druhém místě se umístila portugalská Faculty of Human Sciences – Universidade Católica Portuguesa a třetí místo patří francouzské HEC Paris.