EXKURZE DO STÁTNÍ OPERY V PRAZE

Ve středu 13. března se studenti Arts managementu vydali na exkurzi do Státní opery v Praze v rámci programu Arts+.

Prohlídkou je prováděl současný student stejnojmenného magisterského oboru Matěj Kirov, který studenty nechal nahlédnout nejen do prostorů pro diváky, ale také jim ukázal zákulisní prostředí – konkrétně měli možnost vidět, kde se v divadle nachází jevištní technologie, jak vypadá slavná točna a dále nahlédnuli do místnosti, kde se uchovávají veškeré kulisy.

Mimo samotné prohlídky dále studenti diskutovali s Matějem a s Terezou Dubsky, která ve Státní opeře působí jako vedoucí PR & marketingu Opery Národního divadla a Státní opery. V rámci diskuze se blíže seznámili s tím, jak funguje kulturní marketing a jak se liší oproti klasickému firemnímu marketingu.

Fotografie z našich akcí: https://eu.zonerama.com/SpolekstudentuArtsmanagementu/1184645