Je svoboda tvořit umění nebo je umění tvořit svobodu?

Umění není jenom obraz – umění je především odraz naší společnosti a odrazový můstek naší kultury, která dělá národ národem. K příležitosti oslav 34. výročí Sametové revoluce téma svobody umělecké tvorby oslovíme v naší diskusi a probereme stav umělecké a kulturní scény v době současné i předrevoluční, především pak příležitosti a výzvy, které jsou pro současné umělce a kulturní manažery zrovna aktuální.

Přijď na diskuzi o výzvách svobodné tvorby 15.11.2023 od 18:30 do Kina Kavalírka.

KONCERT ANDREJI BLAHOVÉ

Po diskusi se s vlastní tvorbou představí hudebnice Andrea Blahová: tak trochu bedroom pop, trochu ambient a hodně melancholie.

KTERÉ VZÁCNÉ HOSTY POTKÁTE?

František Stárek, bývalý disident, člen undergroundu, vydavatel samizdatové literatury a v současnosti publicista a organizátor hudebních produkcí.

Hana Mathauserová, ředitelka divadla D21 a herečka.

Adriana Světlíková, ředitelka Nové sítě /servisní organizace pro kulturu/, konzultantka, lektorka a mediátorka v oblasti živého umění.

Moderátorem diskuse bude JakubVinařický, student Arts managementu, zpěvák a moderátor Arts podcastu a pořadu Art Blok.

KOMU JE AKCE URČENA?

Studentům uměleckých, kulturních a kulturně-manažerských oborů, kulturním profesionálům a veškerým zájemcům a milovníkům kultury a umění

Akci organizuje Spolek studentů Arts managementu ve spolupráci se Sametem na školách.

Těšíme se na vás!

Fotografie z našich akcí: https://eu.zonerama.com/SpolekstudentuArtsmanagementu/1184645