Spolek studentů Arts managementu oživí 11.2. Café v Lese netradiční oslavou Čínského Nového roku

Speakři v podobě vypimpenejch mazaků z kulturního světa a hudba nesoucí se v pestrobarevných rytmech je kombinací, která v pátek přivítá rok vodního tygra.

Vystoupí zhudebněná lehkost bytí pražsko-brněnská kapela Luciana, desetičlenná banda fúze dechů a rapu Shizzle Orchestra a dynamická dvojice rave techna Skliba&Zí.

Hudebnímu programu bude předcházet série živých rozhovorů s hosty z kulturního světa vedená moderátorem z řad studentů Arts managementu.

Hosty akce budou inspirativní osobnosti napříč odvětvími – zakladatel společnosti Rosier, dlouholetý marketingový ředitel největší české knižní korporace Euromedia & LUXOR Zdeněk Novák, CEO festivalu KUKOKLI – Miriam Macnerová Vilímová (spoluzakladatelka společnosti, půjčovny nápadů NOSTRESSVATBA, nyní čerstvá maminka) Johana Urbanová (také herecká agentka, produkční a spoluzakladatelka produkční divadelní společnosti DRAMA LABEL) a vedoucí kina Ponrepo David Havas.

Na ty, kdo dorazí na místo mezi 16. a 20.hodinou, čekají happy hours na drinky (GT a CL za 65 KČ), studenty Arts managementu velmi oblíbená Hanácká vodka (celý večer velký panák za 50) a koláčky štěstí. Hanáckou vodku zařadilo Café v Lese do své nabídky speciálně pro páteční událost.

Partnerem akce je květinový ateliér Flower Fairy, za kterým stojí Hanka a Zuzi. Obě mají rády nevšednost a jedinečnost, což se promítá do všeho, co dělají. Podlehněte s nimi kouzlu květin a proměňte obyčejné okamžiky v neobyčejné!

Druhým partnerem akce je značka rho•do, jež je značkou autorských tiskovin, které nabízí minimalistické designy sešitů, přání, balících papírů, ale také ručně malovaných plátěných tašek. Jedná se o domácí produkt, kdy je každý kus originál. Jsou vhodné k dennímu využití, ale jsou také skvělým doplňkem.

V neposlední řadě je partnerem akce i pražská kavárna s výběrovou kávou a domácímu dezerty Megera Café

ODKAZ NA UDÁLOST