STUDENTI V GASK NA KONFERENCI

Dne 24. října proběhla Arts exkurze do Kutné Hory.

Studenti Arts managementu zavítali do Galerie středočeského kraje (GASK), kam byli pozváni na konferenci s názvem: Středočeské fórum cestovního ruchu. Konferenci zahájilo představení aktivit GASK a Středočeské centrály cestovního ruchu, předmětem konference byl mimo jiné výběr a možnosti využití místních poplatků nebo využívání umělé inteligence v oblasti turismu.

Po poslední prezentaci nás ředitelka GASK, Jana Šorfová, provedla celou Jezuitskou kolejí a přiblížila nám chod a program galerie, která kromě své výstavní činnosti zpřístupňuje prostory návštěvníkům k různým volnočasovým aktivitám nebo například bádání v knihovně.

Ještě jednou moc děkujeme GASK za příležitost účastnit se konference a poznat GASK.

Spolek studentů Arts managementu

Fotografie z našich akcí: https://eu.zonerama.com/SpolekstudentuArtsmanagementu/1184645