Výběrové řízení na 2 akademické pracovníky

Děkan Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na tyto pozice:

1 místo na pozici docenta v oblasti managementu kultury na Katedru arts managementu

Požadujeme

• dosažený titul docent;
  • mezinárodní publikační činnost se zaměřením na autorské právo, umění a kreativní průmysly;
  • zkušenosti s vedením výzkumných/aplikačních projektů;
  • zájem o výuku i výzkumnou činnost.

Nabízíme práci v přátelském prostředí na úspěšné fakultě prestižní české univerzity.

Předpokládaný nástup 1.1.2024, na úvazek 0,4, na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

1 místo na pozici odborného asistenta s Ph.D./CSc. v oblasti managementu kultury na Katedru arts managementu

Požadujeme:

• dosažený titul Ph.D./CSc. v oblasti ekonomie;
  • publikační činnost se zaměřením na management kreativní kultury;
  • praxe v oblasti řešení vědeckých a výzkumných projektů zaměřených na kulturní management;
  • zájem o výuku i výzkumnou činnost.

Předpokládaný nástup od 1. 1. 2024 na dílčí pracovní úvazek na dobu určitou tří let s možností změny na dobu neurčitou.

V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis, profesní životopis, přehled pedagogické, odborné/profesní, publikační činnosti a kopie dokladů o dosažených akademických a vědeckých titulech do 30 dnů od zveřejnění inzerátu emailem na klara.vackova@vse.cz.